"Hlavne nenápadne"

Alebo inak povedané - "s vyhrávaním v kasíne to radšej nepreháňať"


peniaze - casino

Toto asi až tak neplatí len pre ten Poker, ktorý sa hrá proti iným hráčom; platí to akurát pre všetky tie hry, ktoré má v rukách kasíno (ako BlackJack, Ruleta a pod.)

Nie je dobrý nápad snažiť sa pravidelne z kasína vynášať veľké sumy. Ak začnete veľa vyhrávať, určite si vás kasíno všimne a pravdepodobne začnú skúmať vašu metódu a pokúsia sa vykonať patričné protiopatrenia, aby ju nebolo možné viac používať (a to často nie len Vám osobne, ale aj iným hráčom). Preto ideálne je držať sa hesla - "Hlavne nenápadne".

Vnímať kasíno napr. ako bankomat. Vieme, že nikto nejde k bankomatu vybrať si milióny, každý si tam vyberá len menšie sumy, toľko, koľko približne potrebuje. Pre profesionálneho hráča, ktorý viac menej pravidelne navštevuje kasína, je najideálnejšie správať sa podobne.

Tiež ak používame metódy, pri ktorých z času na čas aj prehráme, že máme ten smolný deň, je to v tomto zmysle vlastne trošku i dobre; nenápadnosť sa tým zvyšuje. Ale ak používame takú metódu, s ktorou vôbec neprehrávame, je potom vhodne občas v niektorý deň niečo málo úmyselne prehrať a tváriť sa, že sme v ten deň nemali šťastie. Ak niekto dlhodobo stabilne len vyhráva, začne byť nápadný.

Hráči, ktorí priveľa vynášali, tým nakoniec uškodili celej komunite hráčov, čo používali rovnakú metódu; kasína reťazovito zareagovali a ako sa len dalo, zatarasili možnosti ako tú metódu používať.

Ak ale predsa niekto chce hrať profesionálne o veľké peniaze, mal by v takom prípade kasína striedať a vyberať si len tie najbohatšie svetové kasína (Monte Carlo a pod.); ako napr. tento veľký hráč, ktorý hral v Monte Carle dokonca v oddelenej súkromnej miestnosti, aby mu do toho iní až tak nevideli:


Veľa šťastiaHOME
MALÝ KLUB PROFESIONÁLNYCH HAZARDNÝCH HRÁČOV