Pár slov


Hráč je "snílko", ktorý sa snaží žiť svoj sen.


hazardní hráči

Ilúzia peňazí? Áno, veď prečo nie? Samozrejme, že všetci chceme tie peniaze a radujme sa, keď ich vyhráme. Je to pochopiteľné a normálne. Všetci hráme predovšetkým pre peniaze.

V hazarde ale tiež tak trošku platí, že profesionálne hranie je skoro ako profesionálny šport, alebo umenie, ak by ste sa rozhodli stať vynikajúcim umelcom len čisto kvôli peniazom, asi sotva by ste sa kvalitným umelcom stali. To umenie musí človeka aj trochu baviť, inak v ňom asi ťažko dosiahne úspech.

Hrám síce hlavne pre peniaze, ale aj ma to trochu baví. Keď som s hraním začínal, nebol som ziskový, bol som stratový. Venoval som sa tomu aj naďalej len preto, lebo ma to proste bavilo. Dlho trvalo, než som sa naučil hrať profesionálne.

Hráč sa však musí vedieť zmieriť aj s tým, že ako sa väčšina ľudí nemôže stať kvalitným profesionálnym umelcom alebo športovcom, hoci to mnohí skúšajú, podobne sa väčšina ľudí nemôže stať profesionálnym hazardným hráčom. Aj keď ich to baví, musia zostať len na amatérskej úrovni a zmieriť sa s tým, že ziskoví asi nebudú. Ak ich to baví, budú hrávať viac-menej skôr pre zábavu, len tak skúšať šťastie a len s peniazmi, ktoré si môžu dovoliť stratiť.

Ale stále platí - "Kto vie?" Možno že raz v budúcnosti pri tom svojom hraní dostane človek nejaké osvietenie, na niečo príde, niečo ho napadne, vďaka čomu začne byť v hre úspešný a stanete sa profesionálom. A možno to bude tak úžasný nápad, že tým aj zbohatne. Pre hráča nádej nikdy neumiera.

Nie je nevyhnuté byť profesionálom; človek môže byť aj rekreačným hráčom, hrať a skúšať štastie je vždy príjemné.


Veľa šťastiaruleta

blackjack


HOME
MALÝ KLUB PROFESIONÁLNYCH HAZARDNÝCH HRÁČOV