Malá ruletová štatistika / kalkulátor


Nástroj ktorý pomáha presne evidovať koľkokrát čo u rulety nepadlo, či padlo. Je to jednoduché: Hráč si proste len otvorí 2 okná (alebo má dva počítače). V jednom bude mať otvorené konkrétne online kasino v ktorom hrá. V druhom okne bude mať otvorený tento nástroj a priebežne tu bude zapisovať všetky čísla, ktoré u rulety vyšli. Eviduje sa tu a zobrazuje koľkokrát ktorá položka padla (číslo pred lomítkom) a taktiež koľkokrát už nepadla (číslo za lomítkom).

Čo sú to horúce a chladné čísla?
Ako už názov napovídá, v "horúcich číslach" budú uvedené čísla, ktoré padajú nejčastejšie. V "chladných číslach" potom tie, ktoré se v hre vyskytujú najmenej. Tu je potrebné ešte dodať, že chladné čísla sa začnú zobrazovať až vtedy, keď zostane posledných 10 čísel, ktoré ešte nepadli.  


Technická poznámka:
Tento nástroj je určený pre prácu na PC či notebooku. U niektorých tabletov sa môže stať, že nebudú vyhodnocované všetky položky.


Ako presne chápať čísla v lomítkach?
Napríklad: Údaj u 2.tuctu: 3/7 znamená, že v priebehu hry padol 2.tucet celkovo už 3x, ale zároveň, že už 7x nepadol. Takto je evidovaných veľa položiek, nielen tucty, farby, vysoké, nízke, párne, nepárne apod., ale aj jednotlivé rohy, streety i dablstreety.Čo keď sa hráč pomýli a zadá zlé číslo?
Program na to pamätá. Všetky čísla, ktoré hráč zadá, sa zobrazujú vpravo v "Historii spinov".
Ak hráč zistí, že zadal zlé číslo, môže kedykoľvek stlačiť tlačítko "Vrátiť" a opraviť všetko, čo zadal zle.


Čo keď hráč chce sledovať iba niektorú z položiek?
Tento ruletový kalkulátor eviduje toho pomerne veľa. Preto na niektorých hráčov také množstvo údajov môže pôsobiť až rušivo. Ak teda chce hráč vyhodnocovať len určitú položku, môže zobrazovanie ostatných položiek zrušiť tým, že zruší zakliknutia tej ktorej položky (hore nad kalkulátorom).


Ako teda pracovať s ruletovým kalkulátorom?
Možností použitia je celý rad. Ale všeobecne sa dá povedať, že hráč vďaka kalkulátoru môže odhaliť rôzne anomálie v tom, ktoré položky často padajú a ktoré naopak nie. Na základe toho sa môže rozhodnúť, na čo bude vsádzať. (Aj to, koľko má staviť, mu tiež môže napovedať tento kalkulátor.)  


Takže ruletový kalkulátor môže tiež spočítať výšku stávky?
Áno, pamätá na situáciu, že hráč je často v časovej tiesni a nestíha presne prepočítať koľko kapitálu má aktuálne staviť. Stačí aby hráč vedel koľko kapitálu potrebuje získať. Túto čiastku vyplní v kolónke nazvanej "Zadaj plánovanú výhru" a kalkulátor mu presne povie koľko kapitálu na tej ktorej položke bude potrebovať.Veľa šťastia

späťHOME
MALÝ KLUB PROFESIONÁLNYCH HAZARDNÝCH HRÁČOV